O nás

Firma A-Máma je perspektivní společností zabývající se komplexními úklidovými službami s více než desetiletou tradicí. Naše firma zahájila svoji činnost již v roce 1991. V této době byla poptávka po dodavatelském úklidu, kdy mnoho firem přecházelo z úklidu svých pracovníků na úklidový systém, který byl schopen reagovat na aktuální přání zákazníka. Zákazníkovi přitom odpadla starost o provoz a řízení úklidových služeb. Dalším podnětem naší činnosti bylo a stále je přebírat úklid prostorů po úklidových firmách, které provádí nekvalitní práci za příliš vysokou tržní cenu. V tomto směru jsme obstáli jak po stránce finanční, tak i po stránce provedení kvalitních úklidových služeb. Naše firma pracuje bez finanční účasti ze zahraničí a je schopna dalších investic do nově zřizovaných úklidových projektů (úklid v nově postavených budovách, haly a průmyslové objekty a další).
vzorný servis Po celou dobu své působnosti se naše firma snažila vždy o prvotřídní kvalitu, solidnost, přijatelné ceny a v neposlední řadě o maximální flexibilitu vůči zákazníkovi. Naše služby a produkty se snažíme neustále vylepšovat a inovovat pro spokojenost našich současných a také budoucích zákazníků. Pro naši činnost je nezbytně důležité pojištění firmy v celém rozsahu. Po dobu existence firmy jsme ještě plnění ze strany pojišťovny nevyužili.
Firma A-Máma disponuje celou řadou moderní úklidové techniky; čistícími prostředky od renomovaných firem jako je HENKEL ECOLAB, ZENIT, JOHNSON atd; a také pouze kvalitními českými pracovníky jejichž výběru věnujeme značnou pozornost (čistý výpis rejstříku trestu, výběr profilových vlastností, reprezentativní vzhled - žádné "pochybné existence"). Naši pracovníci jsou proškoleni pro práci s úklidovými stroji, prostředky, chemikáliemi a také na bezpečnost práce. Firma A-Máma je Vám schopna nabídnout kompletní úklidový systém včetně dalších produktů, podrobnější informace naleznete na těchto stránkách, anebo v naší firmě.

Na další případnou spolupráci se těší cely kolektiv pracovníků firmy A-Máma.

Pavel Maršík - majitel firmy

go to top