Úvodní

< VÍTÁME VÁS NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH ÚKLIDOVÉ FIRMY A

PATŘÍME MEZI ÚKLIDOVÉ FIRMY, KTERÉ ZAJIŠŤUJÍ ÚKLIDOVÉ PRÁCE A GENERÁLNÍ ÚKLID. PROVÁDÍME PRAVIDELNÝ ÚKLID PRO KANCELÁŘE A OSTATNÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY, DLE NAŠÍ NABÍDKY.

Firma A-MÁMA je perspektivní a flexibilní úklidová firma s 25letou praxí na trhu s úklidovými službami. V případě Vašeho zájmu jsme pro Vás schopni zajistit úklid administrativních, obytných a průmyslových objektů. Naše firma se snaží vždy o prvotřídní kvalitu, solidnost, přijatelné ceny a v neposlední řadě o maximální flexibilitu vůči zákazníkovi. Firma A-MÁMA je Vám schopna nabídnout kompletní úklidový systém včetně dalších produktů, podrobnější informace naleznete v nabídce úklidových služeb a také v ceníku úklidových služeb, kde zjistíte, že Vám nabízíme úklidové práce za nejnižší možné ceny.

Přeji Vám mnoho úspěchů při vyhledávání, rozhodování a zadávání úklidu.

S pozdravem Pavel Maršík - majitel firmy

NOVINKY: MIMOŘÁDNÁ SLEVA PRO ROK 2016

Vážení obchodní přátelé, firma A-MÁMA Vám připravila pro tento rok v rámci úspor, které nám přinesla finanční krize, mimořádnou slevu pro pravidelné úklidy ve výši 25% pro zakázky nad 400 m2 úklidové plochy. Smlouvy o dílo musí být uzavřeny do konce tohoto kalendářního roku.

Pokud máte zájem se o této akci dozvědět více, pište na e-mail uklid@amama.cz .

go to top